Spůlský železný hasič je první soutěží čtvrtého ročníku Šumavské ligy v disciplínách TFA

08.05.2017 07:42

Prvním kolem letošního ročníku Šumavské ligy v disciplínách TFA je soutěž pořádaná SDH Spůle pod názvem Spůlský železný hasič. Soutěž se bude konat dne 3.6.2017 od 10:00 hod., prezence závodníků proběhne mezi 9:00 – 9:45 hod, seznámení s tratí pak mezi 9:45 – 10:00 hod..

Na trati Vás prověří jak již tradiční, tak i nově zařazené disciplíny: roztažení 2 x 3 hadic „B“ na stanovenou vzdálenost, hammerbox, vytažení zátěže na lešení, , smotání dvou hadic „B“ a jejich uložení do boxu, překonání bariery, přemístění figuríny na stanovenou vzdálenost, připojení proudnice na monitor, přenesení dvou kanystrů na stanovenou vzdálenost, tunel (pronesení závaží překážkou se sníženým profilem v obou směrech).

Každý soutěžící bude soutěžit v zásahovém obleku včetně odnímatelných vrstev, pod zásahovým kabátem minimálně triko, zásahové přilbě, zásahové obuvi, zásahových nebo záchranářských rukavicích (možno soutěžit bez rukavic). Dýchací přístroj Dräger (neaktivní, bude sloužit jako zátěž) bude připraven pořadatelem.

Níže přiložené přihlášky prosím zasílejte pouze e-mailem na adresu: sdh.spule@seznam.cz do 29.5.2017.

Přijeďte tedy vyzkoušet své síly na trať do Spůle, zabojujte o ceny věnované sponzory Šumavské ligy pro jednotlivá kola a sbírejte body započítávané do celkového hodnocení této ligy o velice hezké ceny!

Těšíme se na Vaše perfektní výkony na námi pořádané soutěži.

Bližší informace je možné získat na:

www.sumavska-liga.webnode.cz  nebo na www.facebook.com – Šumavská liga